о фирме
каталог
прайс-лист
заказ
сертификаты
инструкции
контакты
ПРО НАС
Наша фірма професійно займається вирішенням задач і проблем з вимірювання тиску та температури, і за час свого існування накопичила чималий досвід у різноманітних галузях промисловості України: нафтогазовій, енергетичній, металургійній, хімічній, харчовій, фармацевтичній, машинобудівній, транспортній та ін.
 
Нашим незмінним основним постачальником з 2003 року є фірма ARMANO Messtechnik GmbH з виробничими майданчиками у двох німецьких містах - Грюнхайн-Байєрфельд та Везель-Гіндеріх. Дуже широка номенклатура засобів вимірювальної техніки тиску та температури виготовляється на сучасному високоавтоматизованому виробництві за найновітнішими технологіями, кожен прилад таврований надписом "Made in Germany", що засвідчує саму високу якість. Клієнторієнтований підхід виробника до потреб наших споживачів забезпечує найповніше врахування особливостей та нюансів виробничих процесів у різних галузях. Проведені процедури оцінки відповідності для всіх груп вимірювальних приладів за Техрегламентом ПКМУ №1055 для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах та Техрегламентом ПКМУ №94 законодавчо регульованих ЗВТ.
 
Для інтеграції вимірювальних приладів і систем у виробничий процес ми також широко застосовуємо номенклатуру нашого італійського партнера BULK SRL - а це труба та трубна арматура, фітинги, вентилі, маніфольди та захисні бокси для приладів самих різноманітних типорозмірів і виконань. Вся лінійка продукції також має сертифікат відповідності за Техрегламентом обладнання, що працює під тиском.
 
Будемо раді стати у нагоді Вам та Вашому бізнесові!

 

на главную :: о фирме :: каталог :: прайс-лист :: заказ

сертификаты :: инструкции :: контакты